MERHUM HAYK EMİRZAOĞLU ANISINA 8. B.O.Y.D. MİNYATÜR KALE FUTBOL TURNUVASI 2013

    TARİH
    1.MAÇ SAAT 20:00
    2.MAÇ SAAT 21:00
    3.MAÇ SAAT 22:00
    19.08.2013 PZT.
    SASUN PLATE -4-5- LANUS
    JOGA BONİTO -2-5- BARSKY
    KARMEN -1-13- SCHMİLTON RİSES
    20.08.2013 SALI
    CHOSENES ONES -2-6- HYSTERİA
    AVENGERS -8-1- HASVİN
    HIRVATİSTAN -0-7- SERANDER
    21.08.2013 ÇARŞ.
    BARSKY -7-7- SCHMİLTON RİSES
    JOGA BONİTO -14-5- KARMEN
    SASUN PLATE -3-5- EAGLES
    22.08.2013 PERŞ.
    HASVİN -3-10- SERANDER
    AVENGERS -4-4- HIRVATİSTAN
    CHOSENES ONES -9-4- MİRA
    23.08.2013 CUMA
    JOGA BONİTO -8-4- SCH. RİSES
    LANUS -3-7- EAGLES
    BARSKY -20-0- KARMEN
    26.08.2013 PZT.
    AVENGERS -8-8- SERANDER
    HYSTERİA -15-3- MİRA
    HASVİN -3-10- HIRVATİSTAN
    27.08.2013 SALI
    EAGLES -3-0- KARMEN
    BARSKY -8-2- LANUS
    JOGA BONİTO -3-4- SASUN PLATE
    28.08.2013 ÇARŞ.
    HIRVATİSTAN -6-0- MİRA
    HASVİN -4-8- HYSTERİA
    AVENGERS -9-7- CHOSENES ONES
    29.08.2013 PERŞ.
    SASUN PLATE -0-5- BARSKY
    EAGLES -7-3- SCHMİLTON RİSES
    JOGA BONİTO -8-0- LANUS
    30.08.2013 CUMA
    CHOSENES ONES -12-2- HASVİN
    MİRA -2-17- SERANDER
    AVENGERS -6-6- HYSTERİA
    02.09.2013 PZT.
    JOGA BONİTO -6-6- EAGLES
    SASUN PLATE -8-6- KARMEN
    LANUS -6-9- SCHMİLTON RİSES
    03.09.2013 SALI
    AVENGERS -17-4- MİRA
    SHOS. ONES -4-6- HIRVATİSTAN
    HYSTERİA -3-4- SERANDER
    04.09.2013 ÇARŞ.
    S.PLATE -8-4- SCHMİLTON RİSES
    BARSKY -6-2- EAGLES
    LANUS -0-3- KARMEN
    05.09.2013 PERŞ.
    CHOSENES ONES -6-7- SERANDER
    HASVİN -7-6- MİRA
    HYSTERİA -5-7- HIRVATİSTAN
    09.09.2013 PZT.
    BARSKY -7-3- HYSTERİA
    JOGA BONİTO -10-0- HIRVATİSTAN
    10.09.2013 SALI
    SERANDER-7-8- SASUN PLATE
    AVENGERS -4-9- EAGLES
    12.09.2013 PERŞ.
     BARSKY  -3-4-  JOGA BONİTO
    SASUN PLATE  -2-5-  EAGLES
    16.09.2013 PZT
    BARSKY -5-3- SASUN PLATE

    3.'LUK MAÇI

    JOGA BONİTO -4-3- EAGLES

    FİNAL

     

    PUAN DURUMU
    A GRUBU

    TAKIM

    O

    G

    B

    M

    A.G

    Y.G

    P

    BARSKY

    6

    5

    1

    0

    51

    13

    16

    EAGLES

    6

    4

    1

    1

    30

    21

    13

    JOGA BONİTO

    6

    3

    1

    2

    41

    24

    10

    SASUN PLATE

    6

    3

    0

    3

    27

    28

    9

    SCHMİLTON RESİS

    6

    2

    1

    3

    40

    37

    7

    LANUS

    6

    1

    0

    5

    15

    58

    3

    KARMEN

    6

    1

    0

    5

    16

    39

    3

     

    B GRUBU

    TAKIM

    O

    G

    B

    M

    A.G

    Y.G

    P

    SERANDER

    6

    5

    1

    0

    52

    22

    16

    HIRVATİSTAN

    6

    4

    1

    1

    33

    23

    13

    AVENGERS

    6

    3

    3

    0

    52

    30

    12

    HYSTERİA

    6

    3

    1

    2

    43

    27

    10

    CHOSENES ONES

    6

    2

    0

    4

    40

    34

    6

    HASVİN

    6

    1

    0

    5

    20

    54

    3

    MİRA

    6

    0

    0

    6

    19

    71

    0

     
    ŞAMPİYON
    1.
    JOGA BONİTO
    2.
    EAGLES
    3.
    BARSKY
     
    CENTİLMEN TAKIM
    HASVİN
     
    CENTİLMEN OYUNCU
    AREN DELLALOĞLU
     
    GENÇ YETENEK
    MERT ORAK
     
    TECRUBELİ OYUNCU
    YERVANT HAMPARSUMOĞLU
     
    GOL KRALIĞI
    29 GOL
    NUBAR KORTUN (JOGA BONİTO)
     
    10/04/2013  2.MERHUM GARBİS GAZARYAN VOLEYBOL TURNUVASI

    TARİH
    SAAT : 20:30
    SAAT : 21:45
    10/04/2013
    T-PEX -3-1- SCHMİLTON EXECUTİONERS
    JAMİRYA -0-3- SASUN
    11/04/2013
    TATAVLA -3-1- DREAM
    HYSTERİA -0-3- CHİVAS
    12/04/2013
    T-PEX -3-0- JAMİRYO
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -3-1- SASUN
    15/04/2013
    TATAVLA -3-0- HYSTERİA
    DREAM -1-3- EFES
    16/04/2013
    SCHMİLTON EXECUTİONERS  -3-0- JAMİRYO
    T-PEX -2-3- CHİVAS
    17/04/2013
    DREAM -3-0- HYSTERİA
    TATAVLA -0-3- EFES
    18/04/2013
    SASUN -1-3- CHİVAS
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -3-0- DREAM
    19/04/2013
    T-PEX -3-0- TATAVLA
    JAMİRYO -0-3- EFES
    22/04/2013
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -3-0- HYSTERİA
    T-PEX -3-0- DREAM
    23/04/2013
    EFES -3-0- CHİVAS
    SASUN -3-2- TATAVLA
    24/04/2013
    HYSTERİA -0-3- SASUN
    T-PEX -1-3- EFES
    25/04/2013
    JAMİRYO -0-3- CHİVAS
    TATAVLA -1-3- SCHMİLTON EXECUTİONERS
    26/04/2013
    SASUN -0-3- EFES
    T-PEX -3-0- HYSTERİA
    29/04/2013
    DREAM  -1-3- CHİVAS
    TATAVLA -3-0- JAMİRYO
    30/04/2013
    T-PEX -3-0- SASUN
    EFES -3-0- HYSTERİA
    01/05/2013
    DREAM -3-0- JAMİRYO
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -0-3- CHİVAS
    02/05/2013
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -0-3- EFES
    TATAVRA -0-3- CHİVAS
    03/05/2013
    JAMİRYO -1-3- HYSTERİA
    DREAM -3-1- SASUN
    06/05/2013
    EFES -3-0- HYSTERİA

    SCHMİLTON EXECUTİONERS -3-1- TATAVLA

    07/05/2013
    CHİVAS -3-0- SASUN
    T-PEX -3-0- DREAM
    08/05/2013
    EFES -3-2- SCHMİLTON EXECUTİONERS
    CHİVAS -3-0- T-PEX
    09/05/2013
    SCHMİLTON EXECUTİONERS -1-3- T-PEX
     
    10/05/2013
    EFES -3-0- CHİVAS
     
     
     
     

     
    PUAN DURUMU
     

    TAKIM

    O

    G

    M

    A-S

    K-S

     P 

    AV

    EFES

    8

    8

    0

    24

    2

    24

     

    CHİVAS

    8

    7

    1

    21

    7

    20

     

    T-PEX

    8

    6

    2

    21

    7

    19

     

    SCHMİLTON EXECUTİONERS

    8

    5

    3

    16

    11

    15

     

    TATAVLA

    8

    3

    5

    12

    18

    10

     

    DREAM

    8

    3

    5

    12

    16

    9

     

    SASUN

    8

    3

    5

    12

    17

    8

     

    HYSTERİA

    8

    1

    7

    3

    22

    3

     

    JAMİRYO

    8

    0

    8

    1

    24

     0 

     

     

    18/12/2012 MERHUM RAFİ EMEKSİZ ANISINA 5. MERHUM BEDROS KATO TAVLA TURNUVASI

    1.

    ARMAN TAŞ

    2.

    TURAN KAP

    12/11/2012 MERHUM GARBİS GAZARYAN VOLEYBOL TURNUVASI

    1.

    T-PEX

    2.

    SCHMİLTON RESES

    3.

    TIBREVANK

    TARİH
    20;30
    21;45
    12/11/2012
    MİNAS GOLD    1-3   DREAM
    EFES   0-3   CHİVAS
    13/11/2012
    HYSTERİA  0 -3   SCHMİLTON RİSES
    TIBREVANK   0-3   T-PEX
    14/11/2012
    MİNAS GOLD   0-3   EFES
    DREAM   0-3   CHİVAS
    15/11/2012
    HYSTERİA   1-3   TIBREVANK
    SCHMİLTON RİSES   3-0   LEGEND
    16/11/2012
    DREAM   3- 1  EFES
    MİNAS GOLD   1-3  T-PEX
    19/11/2012
    SCHMİLTON RİSES   3-2   TIBREVANK
    HYSTERİA   0-3   LEGEND
    20/11/2012
    CHİVAS   3-1   T-PEX
    DREAM   0-3   SCHMİLTON RİSES
    21/11/2012
    MİNAS GOLD   3-0   HYSTERİA
    EFES   3-2   LEGEND
    22/11/2012
    DREAM   1-3   TIBREVANK
    MİNAS GOLD   0-3   SCHMİLTON RİSES
    23/11/2012
    LEGEND   1-3   T-PEX
    CHİVAS   3- 0  HYSTERİA
    26/11/2012
    TIBREVANK   3-0   CHİVAS
    MİNAS GOLD   3-1   LEGEND
    27/11/2012
    EFES   0-3   T-PEX
    HYSTERİA   1-3   DREAM
    28/11/2012
    CHİVAS   3-1   LEGEND
    MİNAS GOLD   0-3   TIBREVANK
    29/11/2012
    SCHMİLTON RİSES   2-3   T-PEX
    HYSTERİA   2-3   EFES
    30/11/2012
    MİNAS GOLD   0-3   CHİVAS
    LEGEND   1-3   TIBREVANK
    03/12/2012
    SCHMİLTON RİSES   3-0   EFES
    DREAM   0-3    T-PEX
    04/12/2012
    DREAM   2-3   LEGEND
    SCHMİLTON   3-1   CHİVAS
    05/12/2012
    EFES   1-3   TIBREVANK
    HYSTERİA   0-3   T-PEX
    07/12/2012
    SHMİLTON RİSES(1)   3-0   (4)CHİVAS
    T-PEX(2)   3-0   (3)TIBREVANK
    07/12/2012
    CHİVAS   0-3   TIBREVANK
     
    11/12/2012
    SHMİLTON RİSES   1-3   T-PEX
     

    PUAN DURUMU

    TAKIM

    O

    G

    M

    A-S

    K-S

    P

     

    SCHMİLTON RİSES

    8

    7

    1

    23

    6

    21

     

    T-PEX

    8

    7

    1

    22

    7

    20

     

    TIBREVANK

    8

    6

    2

    20

    9

    19

     

    CHİVAS

    8

    6

    2

    19

    8

    18

     

    DREAM

    8

    3

    5

    12

    18

    10

     

    EFES

    8

    3

    5

    11

    19

    7

     

    MİNAS GOLD

    8

    2

    6

    8

    19

    6

     

    LEGEND

    8

    2

    6

    12

    20

    6

     

    HYSTERİA

    8

    0

    8

    4

    24

    1

     

     27/08/2012 TARİHİNDE  7. MERHUM PİLOS YALIN MİNYATÜR SAHA FUTBOL TURNUVASI

    1.

    ITALYA

    2.

    NAYKAHAS

    3.

    SASUN

    GOL KRALI

    25 GOL

    NUBAR KORTUN (JOGA BONITO)

    CENTILMEN TAKIM

    NANKATSU

    CENTILMEN OYUNCU

    TOROS YELEGEN (HYSTERİA)

    EN GENÇ YETENEK

    HEROS YEŞİL (ALKOLİK BILBAO)

    EN TECRUBELİ OYUNCU

    CIBO ÇULCİ (AYASOFİA)
     
     

    TARİH

    SAAT 20.30

    SAAT 21.45

     27/08/2012  PAZARTESİ

    NANKATSU    4- 3 TORMENTO 

    NAYKAHAS  2 - 4  SASUN               

     28/08/2012 SALI             

    HYSTERİA   11 - 2  HASVİN      

    ITALYA  10 -1  A TAKIMI   

     29/08/2012  ÇARŞAMBA

     AYASOFİA  3 - 7 JOGA BONİTO

     EL NİNO  5 - 5  ALKOLİK BILBAO

     30/08/2012 PERŞEMBE   

      NAYKAHAS  6- 4  A TAKIMI       

    NANKATSU  4 - 2 HASVİN                 

     31/08/2012 CUMA           

         ITALYA  7 -5  ALKOLİK BILBAO

    HYSTERİA  3- 6 JOGA BONİTO 

    03/09/2012  PAZARTESİ

    EL NİNO  2 - 7 SASUN       

    AYASOFİA  5 - 3 TORMENTO    

    04/09/2012  SALI            

    NANKATSU 2 - 3 JOGA BONİTO

     NAYKAHAS 0  -  3 ALKOLİK BILBAO

    05/09/2012  ÇARŞAMBA

    HASVİN  3- 5 TORMENTO   

    A TAKIMI  3- 3 SASUN    

    06/09/2012  PERŞEMBE  

    HYSTERİA 2 -3  AYASOFİA

    ITALYA  8- 5  EL NINO         

    07/09/2012  CUMA         

    ALKOLİK BILBAO 1-2 A TAKIMI      

    JOGA BONİTO 7- 6 HASVİN          

    10/09/2012  PAZARTESİ  

    NAYKAHAS  7-5 EL NINO

    NANKATSU  3- 2 AYASOFİA    

    11/09/2012  SALI             

    ITALYA 5 - 4  SASUN    

    HYSTERİA  7- 2 TORMENTO      

    12/09/2012  ÇARŞAMBA

    AYASOFİA 11 -6  HASVİN

    EL NİNO 6- 12 A TAKIMI           

    13/09/2012  PERŞEMBE 

    JOGA BONİTO 3-0 TORMENTO   

    ALKOLİK BILBAO 4- 3 SASUN

    14/09/2012  CUMA         

      NANKATSU 2- 4 HYSTERİA   

    NAYKAHAS 8 - 5  ITALYA    

    17/09/2012  PAZARTESİ  Ç.FİNAL 

    JOGA BONITO 8 -6 ALKOLIK BILBAO

    NAYKAHAS  7- 5 AYASOFİA

    18/09/2012  SALI    Ç.FİNAL        

    ITALYA 5 -4  NANKATSU

    HYSTERİA 2- 6 SASUN

    21/09/2012 CUMA  Y.FİNAL   

    JOGA BONITO  4- 6  NAYKAHAS

    ITALYA 6 -3 SASUN

    25/09/2012 SALI  3.-4.MACI-FİNAL      

    JOGA BONITO 3- 5 SASUN

    NAYKAHAS 2- 3  ITALYA

    PUAN DURUMU

    A GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

         JOGA BONİTO          

    5

    5

    0

    0

    26

    14

    15

    12

    HYSTERİA

    5

    3

    0

    1

    27

    15

    9

    12

    AYASOFİA

    5

    3

    0

    2

    24

    21

    9

    3

    NANKATSU

    5

    3

    0

    2

    15

    14

    9

    1

    TOROMENTO

    5

    1

    0

    4

    13

    22

    3

    -9

    HASVİN

    5

    0

    0

    5

    19

    38

    0

    -19

    B GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

    ITALYA

    5

    4

    0

    1

    35

    23

    12

    12

    NAYKAHAS

    5

    3

    0

    2

    23

    21

    9

    2

    SASUN

    5

    2

    1

    2

    21

    16

    7

    5

    ALKOLİK BILBAO

    5

    2

    1

    2

    18

    17

    7

    1

    A TAKIMI

    5

    2

    1

    2

    22

    26

    7

    -4

    EL NINO

    5

    0

    1

    4

    18

    31

    1

    -13

     
     
     
    NOT;PUAN EŞİTLİĞİ DURUMUNDA İKİLİ AVERAJA BAKILACAKTIR.
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     

    26/12/2011 TARİHİNDE 4. MERHUM BEDROS KATO TAVLA TURNUVASI

     
     

    1.

    İSHAK YILDIRIM

    2.

    TURAN KAP

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    15/09/2011 TARİHİNDE 6. MERHUM PİLOS YALIN MİNYATÜR SAHA FUTBOL TURNUVASI

       1

     JOGO BONİTO 

    2.

    BARSKY

    3.

    ARMASA

    GOL KRALI

    NUBAR KORTUN (JOGO BONİTO)

    CENTİLMEN TAKIM

    EL NİNO

    CENTİLMEN OYUNCU

    SAVAŞ DAYLAN (NAYKAHAS)

     

         A       GRUBU
              GRUBU
         C        GRUBU
        D    GRUBU
    KRİZ
    LAVES
    YOZGAT
    NAYKAHAS
    GOLDN GOLL
    HYSTERİA
    BARSKY
    SİAMANTO
    NANKATSU
    HASVİN
    ARMASA
    EL NİNO
    JOGO BONİTO
    BERMUDA
    RAİ
    ARES

     

    TARİH            

    SAAT  20.00     

    SAAT 21.15      

    15/09/2011 A GRUBU
    KRIZ 4-3  GOLDN GOLL
    NANKATSU     3-5    JOGO BONİTO
    16/09/2011 B GRUBU
    LAVES 3-2  HYSTERİA
    HASVİN    5-6    BERMUDA
    19/09/2011 C GRUBU
    YOZGAT 1-13  BARSKY
    ARMASA 3-3      RAİ
    20/09/2011 D GRUBU
    NAYKAHAS 3-3   SİAMANTO
    EL NİNO   4-1     ARES
    21/09/2011 A GRUBU
    GOLDN GOLL 3-6    JOGO BONİTO
    KRİZ    3-2     NANKATSU
    22/09/2011 B GRUBU
    HYSTERİA 3-0    BERMUDA
    LAVES   7-5     HASVİN
    23/09/2011 C GRUBU
    BARSKY    7-3        RAİ
    YOZGAT   3-12     ARMASA
    26/09/2011 D GRUBU
    SİAMANTO   6-4     ARES
    NAYKAHAS    5-3     EL NİNO
    27/09/2011A GRUBU
    KRİZ  1-6      JOGO BONİTO
    GOLDN GOLL   5-3     NANKATSU
    28/09/2011 B GRUBU
    LAVES     9-5     BERMUDA
    HYSTERİA    8-6      HASVİN
    29/09/2011 C GRUBU
    YOZGAT   5-16     RAİ
    BARSKY    2-2     A RMASA
    30/09/2011 D GRUBU
    NAYKAHAS    13-4    ARES
    SİAMANTO   5-7   EL NİNO
    03/10/2011 ÖN ELEME
    JOGO BONİTO   15-3     HASVİN  
    GOLDN GOLL    3-2    HYSTERİA 
    04/10/2011 ÖN ELEME
    NANKATSU   5-8    LAVES   
     KRİZ    8-4    BERMUDA
    05/10/2011 ÖN ELEME
    BARSKY   7-3   ARES    
    RAİ   6-7      EL NİNO 
    06/10/2011 ÖN ELEME
    YOZGAT    4-14   NAYKAHAS  
    ARMASA    5-4     SİYAMANTO    
    07/10/2011     Ç.FİNAL
    JOGO BONİTO  11-3   GOLDN GOLL
    LAVES   7-9     KRİZ
    11/10/2011      Ç.FİNAL
    NAYKAHAS   4-5    ARMASA
    BARSKY   5-2    EL NİNO
    12/10/2011     Y.FİNAL
    JOGO BONİTO   7-5      KRİZ
    ARMASA     2-4    BARSKY
    17/10/2011 3'LUK-FİNAL
    KRİZ       4-8     ARMASA
    JOGO BONİTO    5-3        BARSKY

     

     

     

    PUAN DURUMU  
    A GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

    JOGO BONİTO

    3

    3

    0

    0

    17

    7

    9

    +10

    KRİZ

    3

    2

    0

    1

    8

    11

    6

    -3

    GOLDN GOLL

    3

    1

    0

    2

    11

    13

    3

    -2

    NANKATSU

    3

    0

    0

    3

    8

    13

    0

    -5

    B GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

    LAVES

    3

    3

    0

    0

    19

    12

    9

    +7

    HYSTERİA

    3

    2

    0

    1

    13

    9

    6

    +4

    BERMUDA

    3

    1

    0

    2

    11

    17

    3

    -6

    HASVİN

    3

    0

    0

    3

    16

    21

    0

    -5

    C GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

    BARSKY

    3

    2

    1

    0

    22

    6

    7

    +16

    ARMASA

    3

    1

    2

    0

    17

    8

    5

    +9

    RAİ

    3

    1

    1

    1

    22

    15

    4

    +7

    YOZGAT

    3

    0

    0

    3

    9

    41

    0

    -32

    D GRUBU

    İSİM

    O

    G

    B

    M

    A

    Y

    P

    AV

    NAYKAHAS

    3

    2

    1

    0

    21

    10

    7

    +11

    EL NİNO

    3

    2

    0

    1

    14

    11

    6

    +3

    SİYAMANTO

    3

    1

    1

    1

    14

    14

    4

    +0

    ARES

    3

    0

    0

    3

    9

    23

    0

    -14

     
    GOL KRALLIĞI
     

    İSİM

    TAKIM

    26 GOL

     

    NUBAR KORTUN        

    JOGO BONİTO